ЗДО №26, ДНЗ № 26 ”Веселка”, Вінниця
Вінницька область, Вінницький район

#Освітня_родина_допомагаємо_перемагаємо

               ГО «Добро немає кордонів» передала допомогу від  ДІТОК)))!!

Від наших ДОРОГИХ ГВАРДІЙЦІВ велика ПОДЯКА діткам - вихованцям  Дитячого садочку 26 «Веселка» Вінницької МР керівник Короленко Юлія Іллівна, які разом з батьками та колективом садочку зібрали та передали різні смаколики, водичку і напої для наших наших ЗАХИСНИКІВ, а також 5000 гривень та ліки  для комплектування аптечок та неймовірні малюнки)))!!!

 

 

 

Цьогоріч 1 та 2 вересня працівники, діти та їх батьки переадресовують свої вітання Збройним силам України.

Саме з цією метою ми організували проведення благодійної акції у рамках загальноміського проєкту #Освітня_родина_допомагаємо_перемагаємо.

Силами освітянської родини зібрано: постільна білизна ( простині , наволочки, рушники), нижня білизна (труси майки, футболки, термобілизна), носки, ліки ( знеболюючі, антипроносні), солодощі ( печиво, кава в стіках, кава в банках , солодка вода), консерви, тушонка, варення , повидло, також було зібрано 5 тисяч гривень, на які буде закуплено все що потрібно для комплектації аптечок. Зібрану допомогу передали через благодійну організацію.

Також діти намалювали малюнки патріотичного змісту для наших воїнів, із побажаннями перемоги та миру. 

Цей захід об’єднав людей заради допомоги нашим Збройним Силам, чим більше ми будемо підтримувати наших військових, тим скоріше настане наша перемога.

 

  

 

 

  

  

  

  

  

  

  

  

 

Велика подяка усім працівникам, батькам та вихованцям, які долучились до акції.

Віримо в перемогу!!! Віримо в ЗСУ!!!

 

« повернутися до списку новин

 В закладі є вакансія вихователя на повну ставку, вимоги - наявність диплому про педагогічну освіту, любов до дітей. Звертатись за телефоном 61-19-42

Логін: *

Пароль: *