ЗДО №26, ”Веселка”, Вінниця

Осінні канікули

ПЛАН

ПРОВЕДЕННЯ ОСІННІХ КАНІКУЛ

(25.10.2021 – 29.10.2021)

Мета: зниження психологічного та розумового навантаження на дітей, створення умов для цікавого та змістовного відпочинку дітей, їх позитивного емоційного настрою.

25.10.2021: День Казки « В гості казка завітала».

«З якої це казки?» (вікторина), «Відгадай загадку» (відгадування загадок про казкових персонажів), «В гостях у казки» (читання авторських та народних казок, бесіда за їх змістом). Малювання та ліплення казкових персонажів. Веселі рухливі ігри на подвір’ї (з казковими героями). «Сторінками улюблених казок» (розглядання ілюстрацій до улюблених казок).

26.10.2021:  День праці «Працьовиті рученята»

Бесіди про роль праці в житті людини; розглядання картин, ілюстрацій на тему «Праця дорослих восени»; колективно – трудові десанти: прибирання ігрових майданчиків, городів, квітників; вивчення та обговорення прислів’їв, приказок про працю; операція «Продовжимо життя книгам» (ремонт книг) тощо.

27.10.2021: День художньої творчості і креативності «Талановиті рученята»

Малювання, ліплення, аплікація за темою «Осінь чудова, різнокольорова»; виставка дитячих робіт; конкурс робіт батьків та дітей «Працьовиті рученята в доньки, сина, мами й тата» за темою «Осінь – чарівниця в гості завітала».

28.10.2021: День гри та іграшки «Граючись, зростаємо»

Парад улюблених іграшок, принесених дітьми з дому; складання розповіді за темою «Моя улюблена іграшка»; конкурс малюнків «Моя улюблена іграшка»; проведення різних видів ігрової діяльності (сюжетно – рольові, дидактичні, рухливі, театралізовані тощо), бесіди з дітьми та батьками про корисні та шкідливі іграшки, вручення батькам пам’яток про те, якою має бути дитяча іграшка.

29.10.2021: День ввічливості і культури «Ми – ввічливі малята»

Бесіди про ввічливість, культуру поведінки в різних життєвих ситуаціях; вирішення проблемних ситуацій на морально – етичні теми; обігравання ситуацій на морально – етичні теми «Я прийшов в гості», «Я в громадських місцях» тощо; читання творів на морально – етичні теми; вивчення та обговорення прислів’їв, приказок про ввічливість та культуру поведінки; бесіди та консультування батьків щодо правил поведінки дітей.

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *