ЗДО №26, ”Веселка”, Вінниця
Вінниця, Вінницька область

Наші досягнення

«Вихователь року»  

1999 р. - Григоренко А.М., І місце

2001р. - Дажук В.С., ІІ місце

2002 р. - Малафеєва В.С., І місце

2006 р. - Полуніна Т.Ю., ІІ місце

2009 р. - Оцалюк Н.В., І місце 

2016 р. - Бондар Т.М. І місце

Бондар Т.М. переможець конкурсу

"Вихователь-року 2016"

 

«Маленька панночка»

1999р.- Настя Старченко, І місце

2005р.- Саша Попова, ІІ місце

2006р.- Яна Терещенко, І місце

 

«Чарівна квітка» 

І місце- 1997р., 1999р., 2000р., 2003р., 2004р., 2005р., 2008р., 2012р.

ІІ місце- 1998р., 2007р.

ІІІ місце- 2006р.

2014р.- диплом учасника

2015р. - І місце в номінації  "Колективний танець"

2016р. - І місце з композицією "Половинки" (керівник гуртка Зоря Катерина)

2017р. - І місце з композицією "Вогонь" в номінації "Колективний танець" (керівник гуртка Зімулькін Володимир) 

 

2018 р. - Диплом лауреата за композицію "Східні  фантазії" номінації "Колективний танець" (керівник гуртка Зімулькін Володимир) 

      

«Малі Олімпійські ігри»

2008р.- гімнастика - І місце,

біг - ІІ місце,

велоспорт - ІІІ місце.

2012р.- міні-футбол - ІІІ місце

2018 р. - шахи - ІІ місце

"Ярмарок фахових сподівань"

2010 р.- навчально-методичний посібник "Колорит Подільського краю"

номінація "Люби та знай свій рідний край", І місце (творча група ДНЗ)

2011 р.-навчально-методичний посібник "Веселковий віночок"

номінація "Люби та знай свій рідний край", І місце (творча група ДНЗ)

2015 р.-навчально-методичний  посібник "Розуміння та батьківська любов

в процесі розвитку дитячої особистості",   ІІ місце (Короленко Ю.І., Романюк Н.А., Оцалюк Н.В.)

2018 р. - навчально-методичний посібник "«Організація освітнього процесу дітей з особливими

потребами в контексті аксіологічного підходу» , ІІІ місце в  номінації  «Соціально-психологічна робота».

(Короленко Ю.І., Романюк Н.А., Оцалюк Н.В., Єлісєєва Г.Г.)

"Родина року"           

2008 р.-сім''я Севастьянових, ІІ місце

"У колі дружньої родини" на кращий досвід сімейного виховання

2017 р. - «Літопис сім'ї Іллюші Стахова» група №7 -   ІІ місце

                 «Наша сім'я Пікун» група №10 -   ІІІ місце 

Міжнародна виставка "Сучасні навчальні заклади-2011"

2011 р.- диплом

Конкурс "На кращий ландшафтний дизайн ДНЗ міста"  

2010 р.- ІІІ місце

Конкурс "Зимова феєрія"     

2010 р.-І місце,

2012 р.-призове місце

2015 р.-призове місце

2016 р.- призове місце за колективну

композицію "Тепло різдвяного каміна" (колектив ДНЗ)

2017 р. - призове місце за колективну композицію

"Сон зимової ночі" (вихователі Гладько Л.О., Єлісєєва Г.Г.,

Архипчук Л.Ф.)

2018р. - призове місце за колективну композицію :

«Омріяна казка дитинства»

Колективна робота вихователів Архипчук Л.Ф, Єлісєєвої Г.Г. ,

вихованців Присяжнюк Олександри, Соколянської Марії

та батьків

«Новорічна дискотека»

Колективна робота старшої групи №8

(вихователі Гладько Л.О., Близнюк Ю.А.)

Підготовка до нового навчального року:

І місце- 1997р., 1998р., 2002 р.

ІІ місце- 1999р., 2012р., 2015р., 2016р.

ІІІ місце- 2001р., 2008р.

Конкурс "Колискова пісня"

2013р. - диплом учасників

2018 р. - диплом лауреата за композицію "Колискова для сина" 

диплом лауреата за композицію "Колискова зорі"

Всеукраїнський фестиваль "Писанковий Рай"

2013р. - диплом учасника (Єлісєєва Г.Г.)

Всеукраїнський конкурс "Методичний супровід дітей раннього віку"

2013р. - переможці Короленко Ю.І., Куліш Н.В., Єлісєєва Г.Г., Романюк Н.А.

Гра "Чарівна скринька"

"Інноватика в сучасній освіті"

2013р.медаль   ІІ ступеню Короленко Ю.І., Куліш Н.В.

2015р. - медаль   ІІ ступеню Короленко Ю.І., Романюк Н.А., Оцалюк Н.В.

   

 

з 17 вересня по 17 жовтня

МІСЯЧНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Логін: *

Пароль: *