ЗДО №26, ”Веселка”, Вінниця

Фотозвіт проведення Тижня протипожежних заходів 04.10 - 08.10.2021 04.10 - 08.10.2021

Заняття: "Вогонь -друг, вогонь - ворог", "Врятуємо ліс від пожежі",  Аплікація "Пожежна машина", Ліплення "Сірники - не іграшка"

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

Дослід: " Що по собі залишає вогонь?", Бесіди: "Вогонь-друг, вогонь-ворог", "Небезпека від іскри", "Таємниці чарівного вогню", інсценізація казки "Кицькин Дім"

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Тренувальна евакуація в ЗДО "Веселка"

З метою покращення профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності 07.10.2021 у дитячому садку було організовано і проведено відпрацювання практичних дій евакуації учасників освітнього процесу на випадок надзвичайної ситуації.

10:30 - початок проведення відпрацювання евакуації учасників освітнього процесу. Евакуація проводилась згідно схем, які знаходяться на кожному поверсі. Шляхи евакуації з приміщень і коридорів не перехрещувались, використовувались пожежні сходи.

Після отримання сигналу про евакуацію вихователі у найкоротший строк вивели дітей найбезпечнішими евакуаційними шляхами з будівлі, ретельно перевіривши приміщення, щоб унеможливити перебування дітей у небезпечних умовах.

Проведено звірку фактично евакуйованих вихованців із списком присутніх у закладі освіти, а також наявних в закладі працівників. Вихователі чітко інформували голову комісії з питань надзвичайних ситуацій про результати евакуації вихователів з будинку.

Зустріч проводилась при в'їзді на подвір'я закладу дошкільної освіти

  

  

  

  

  

  

  

  

  

     

  

  

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *